![CEB5CEBACEB8CEB5CF83CEB720CF86CF85CF84CEB5CEB9CEB1202024201.jpg](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2024/08/CEB5CEBACEB8CEB5CF83CEB720CF86CF85CF84CEB5CEB9CEB1202024201.jpg?resize=696%2C548&ssl=1)
Από το απόγευμα του Σαββάτου 10 Αυγούστου έως και την Πέμπτη 22 Αυγούστου 2024, στο Κοινοτικό Κατάστημα της Φυτειάς, πραγματοποιείται και φέτος η Έκθεση καλλιτεχνικών δημιουργιών και προϊόντων, κατοίκων του χωριού.
Πίνακες ζωγραφικής, σκίτσα, χειροποίητες τσάντες και κοσμήματα, διάφορες εικαστικές δημιουργίες , ακόμα και γλυκά του κουταλιού, ζυμαρικά και άλλα τρόφιμα, διατίθενται στο κοινό που θα επισκεφθεί την έκθεση.
Η επίσημη έναρξη της έκθεσης ορίστηκε για το Σάββατο 10 Αυγούστου 2024, στις 20.00.
Δείτε μερικές από τις δημιουργίες που εκτίθενται: