![vasileiadoueirinoupoli202.jpg](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2024/07/vasileiadoueirinoupoli202.jpg?resize=696%2C365&ssl=1)
ΔΤ από το Δήμο Νάουσας Τις ζημιές που υπέστησαν καλλιέργειες της Τοπικής Κοινότητας Ειρηνούπολης από την ανεμοθύελλα στις 13 Ιουνίου, διαπίστωσε η αρμόδια Αντιδήμαρχος Επιχειρηματικότητας και Αγροτικής Ανάπτυξης κα Άννα Βασιλειάδου μαζί με την Διευθύντρια, την Υποδιευθύντρια και τον Επόπτη του ΕΛΓΑ Ημαθίας το πρωί της Τετάρτης 3 Ιουλίου.
Η κ. Βασιλειάδου επισκέφθηκε κτήματα στα πλαίσια της αρμοδιότητας της ως Αντιδήμαρχος δείχνοντας έμπρακτα το ενδιαφέρον του Δήμου Νάουσας για τους αγρότες της περιοχής μας.