![11CEB720CEA4CE9FCE9CCEA520CE92CE95CEA1CE9FCE99CE91CEA32028202202420.jpg](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2024/02/11CEB720CEA4CE9FCE9CCEA520CE92CE95CEA1CE9FCE99CE91CEA32028202202420.jpg?resize=696%2C365&ssl=1)
Δ.Τ.: Στο 3ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας και στους μαθητές Α1-Α2-Γ1-Γ2 τμημάτων παρουσιάστηκε από την 11η ΤΟΜΥ Βέροιας και τους Σαρηγιαννίδη Θεοχάρη, Νοσηλευτή Π.Ε. και Βασιλείου Αθηνά, Επισκέπτρια Υγείας, η θεματική “Στοματική Υγιεινή και Διατροφή”.
Δ.Τ.: Στο 3ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας και στους μαθητές Α1-Α2-Γ1-Γ2 τμημάτων παρουσιάστηκε από την 11η ΤΟΜΥ Βέροιας και τους Σαρηγιαννίδη Θεοχάρη, Νοσηλευτή Π.Ε. και Βασιλείου Αθηνά, Επισκέπτρια Υγείας, η θεματική “Στοματική Υγιεινή και Διατροφή”.