![μασκε](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2016/02/μασκε.jpg?resize=696%2C392&ssl=1)
Τα μέλη του Πήγασου Ημαθίας την Δευτέρα 7 Μαρτίου στις 5:00 μ.μ. αφήνουν τις πισίνες και διοργανώνουν Πάρτυ Μασκέ στο καφέ «ΣΠΙΤΙ», Έλλης 9 στη Βέροια.
Ελάτε να ξεφαντώσουμε σε ρυθμούς φάνκυ, ποπ, ροκ και ντίσκο με ανεπανάληπτους μασκαράδες.
Τα μέλη του Πήγασου Ημαθίας την Δευτέρα 7 Μαρτίου στις 5:00 μ.μ. αφήνουν τις πισίνες και διοργανώνουν Πάρτυ Μασκέ στο καφέ «ΣΠΙΤΙ», Έλλης 9 στη Βέροια.
Ελάτε να ξεφαντώσουμε σε ρυθμούς φάνκυ, ποπ, ροκ και ντίσκο με ανεπανάληπτους μασκαράδες.