![premiera-3](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2016/02/premiera-3.jpg?resize=696%2C463&ssl=1)
Σας ενημερώνουμε ότι η παράσταση της κεντρικής σκηνής του Π.Γ.Σ. Προμηθέα, με το έργο “Άρρωστος κατά παραγγελία”, μετά την απρόσμενα μεγάλη προσέλευση του κοινού, θα επαναληφθεί, την Τετάρτη 24 Φεβρουαρίου στις 8:00 μ.μ. στον κινηματογράφο Σταρ.
Σας περιμένουμε στην παράστασή μας. Ισχύουν τα εισιτήρια της προηγούμενης παράστασης για όσους δεν κατάφεραν να βρουν θέση (εφόσον τα προσκομίσουν στην είσοδο).