![filippos handball filippos handball](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2012/04/Handball2.jpg?resize=620%2C350&ssl=1)
Ένα ακόμη φιλικό προετοιμασίας θα δώσει η ομάδα του Φιλίππου. Θα αντιμετωπίσει το Σάββατο στην Βέροια την Σκοπιανή RK Ohrid 2013 από την Οχρίδα. Η αναμέτρηση θα ξεκινήσει στις 12 το μεσημέρι και η είσοδος είναι ελεύθερη στο κοινό.
Ένα ακόμη φιλικό προετοιμασίας θα δώσει η ομάδα του Φιλίππου. Θα αντιμετωπίσει το Σάββατο στην Βέροια την Σκοπιανή RK Ohrid 2013 από την Οχρίδα. Η αναμέτρηση θα ξεκινήσει στις 12 το μεσημέρι και η είσοδος είναι ελεύθερη στο κοινό.