![kap-2015-enisxyseis-agroton-660x330](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2015/02/kap-2015-enisxyseis-agroton-660x330.jpg?resize=660%2C330&ssl=1)
Η Αντιδημαρχία Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης του Δήμου Νάουσας σε συνεργασία με τον Δήμο Αλεξάνδρειας διοργανώνουν ενημερωτική ημερίδα με θέμα: «Νέα Κοινή Αγροτική Πολιτική 2015-2020»την Πέμπτη 26 Μαρτίου 2015 και ώρα 19:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Πολυχώρου Πολιτισμού «Βέτλανς» με ομιλητή τον κ. Δημήτρη Ράπτη, Δημοτικό Σύμβουλο του Δήμου Αλεξάνδρειας.
Η είσοδος είναι ανοικτή σε όλους τους πολίτες.
Η Αντιδημαρχία Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης του Δήμου Νάουσας σε συνεργασία με τον Δήμο Αλεξάνδρειας διοργανώνουν ενημερωτική ημερίδα με θέμα: «Νέα Κοινή Αγροτική Πολιτική 2015-2020»την Πέμπτη 26 Μαρτίου 2015 και ώρα 19:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Πολυχώρου Πολιτισμού «Βέτλανς» με ομιλητή τον κ. Δημήτρη Ράπτη, Δημοτικό Σύμβουλο του Δήμου Αλεξάνδρειας.
Η είσοδος είναι ανοικτή σε όλους τους πολίτες.