![pasok](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2014/11/pasok.jpg?resize=630%2C400&ssl=1)
H Νομαρχιακή Συντονιστική Επιτροπή του ΠΑΣΟΚ, για την αποφυγή παρανοήσεων, επιθυμεί να διευκρινίσει ότι ο πρώην Βουλευτής του ΠΑΣΟΚ κ Τάσος Σιδηρόπουλος δεν παρέστη στη χθεσινή παρουσίαση του ψηφοδελτίου μας , λόγω εσφαλμένης συνεννόησης .
Ο Τάσος Σιδηρόπουλος είναι ένα κορυφαίο στέλεχος του ΠΑΣΟΚ στο νομό μας και συμπαρατάσσεται στον προεκλογικό αγώνα, που δίνει η παράταξη αυτές τις δύσκολες ώρες για την πατρίδα.