![elv_eukseinos](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2014/12/elv_eukseinos.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Από την Εύξεινο Λέσχη Βέροιας ανακοινώθηκε ότι θα λειτουργήσει νέο τμήμα εκμάθησης ποντιακών χορών. Τα μαθήματα θα γίνονται κάθε Τετάρτη, ώρα 8-9, στο Πανόραμα.
Πληροφορίες και εγγραφές : 6984860096, ΧΟΡΟΔΙΔΑΣΚΑΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΙΝΤΖΕΒΙΔΗΣ
Από την Εύξεινο Λέσχη Βέροιας ανακοινώθηκε ότι θα λειτουργήσει νέο τμήμα εκμάθησης ποντιακών χορών. Τα μαθήματα θα γίνονται κάθε Τετάρτη, ώρα 8-9, στο Πανόραμα.
Πληροφορίες και εγγραφές : 6984860096, ΧΟΡΟΔΙΔΑΣΚΑΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΙΝΤΖΕΒΙΔΗΣ