![lav](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2014/07/lav.jpg?resize=584%2C356&ssl=1)
H 2η επαναληπτική Γενική Συνέλευση της Λέσχης Αυτοκινήτου Βέροιας θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 19 Οκτωμβρίου στις 7μμ στο Ξενοδοχείο Αιγές Μέλαθρον με δυο βασικά θέματα:
1. Πεπραγμένα παραιτηθέντα Δ.Σ.
2. Εκλογές για την ανάδειξη νέου Δ.Σ.
H 2η επαναληπτική Γενική Συνέλευση της Λέσχης Αυτοκινήτου Βέροιας θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 19 Οκτωμβρίου στις 7μμ στο Ξενοδοχείο Αιγές Μέλαθρον με δυο βασικά θέματα:
1. Πεπραγμένα παραιτηθέντα Δ.Σ.
2. Εκλογές για την ανάδειξη νέου Δ.Σ.