![20140729_100546](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2014/07/20140729_100546.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Την ορκωμοσία νέου συμβούλου του Τοπικού Συμβουλίου Αγ. Γεωργίου, πραγματοποίησε το πρωί της Τρίτης 29 Ιουλίου η Δήμαρχος Βέροιας, παρουσία του Αντιδημάρχου κ. Βασίλη Παπαδόπουλου.
Συγκεκριμένα, μετά την παραίτηση της Προέδρου του Τ.Σ. Αγ. Γεωργίου κ. Λιάτσου Ιωάννας, τη θέση του Προέδρου πήρε ο μέχρι τούδε πλειοψηφών σύμβουλος κ. Βασιλείου Χρήστος και στη θέση του συμβούλου ορκίστηκε από τη Δήμαρχο ο κ. Κουτρουλιάς Θεοφάνης.
Η Δήμαρχος ευχήθηκε τόσο στον νέο Πρόεδρο όσο και στον νέο τοπικό σύμβουλο, να έχουν στο σύντομο υπόλοιπο της θητείας τους μια εποικοδομητική συνεργασία.