![papagiannis](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2014/04/papagiannis2.jpg?resize=696%2C387&ssl=1)
Ο υποψήφιος Δήμαρχος Ιωάννης Μ. Παπαγιάννης και οι υποψήφιοι Δημοτικοί και Τοπικοί Σύμβουλοι του Συνδυασμού «Παπαγιάννης Ιωάννης- Δικαίωμα για Νέα Βέροια» σας προσκαλούμε στην κεντρική ομιλία που θα πραγματοποιηθεί στην Εληά, την Πέμπτη, 15 Μαϊου, ώρα 20.30. Η ανακοίνωση αναφέρει “Παρουσία και στήριξή σας είναι απαραίτητη για την εκλογή νέων, άφθαρτων και ικανών προσώπων που θα σηματοδοτήσει τη Νέα Εποχή για το αύριο της Βέροιας που αγαπάμε”.