![periodia agora](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2014/05/periodia-agora2.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Περιοδεία στην αγορά της Βέροιας έκανε το πρωί και το απόγευμα της Πέμπτης 8 Μαΐου ο υποψήφιος Δήμαρχος Βέροιας κ. Χρήστος Σκουμπόπουλος και στελέχη του συνδυασμού του, συνεχίζοντας κανονικά την προεκλογική τους κίνηση.
Ο κ. Σκουμπόπουλος και οι συνεργάτες του μοίρασαν έντυπα με το πρόγραμμα του συνδυασμού και κάλεσαν τους πολίτες στη συγκέντρωση του συνδυασμού που θα πραγματοποιηθεί το απόγευμα της Παρασκευής 9 Μαΐου, στις 9 το βράδυ, στον κινηματογράφο ΣΤΑΡ, όπου θα παρουσιαστεί το πρόγραμμα και οι υποψήφιοι του συνδυασμού