![kafes meta tin apofasi_s](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2014/05/kafes-meta-tin-apofasi_s.jpg?resize=696%2C466&ssl=1)
Μετά τη συνάντηση του συνδυασμού «Αυτοδιοικητική Συνεργασία», κατά την οποία λήφθηκε η απόφαση όλοι μαζί, δυναμικά και ενωμένοι να συνεχίσουν τον όμορφο αγώνα που ξεκίνησαν εδώ και μήνες, ο υποψήφιος Δήμαρχος Βέροιας Χρήστος Σκουμπόπουλος και στελέχη του παρακάθισαν σε κεντρικό καφέ της Βέροιας, όπου απόλαυσαν τον καφέ ή το ποτό τους.
«Συνεχίζουμε, δυνατά, ενωμένοι, αποφασισμένοι», ήταν το σύντομο σχόλιο του κ. Σκουμπόπουλου, έπειτα από την σημαντική απόφαση των συνεργατών του να σταθούν μέχρι την τελευταία στιγμή στο πλευρό του.