![kostas voulgaris](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2013/10/kostas-voulgaris.jpg?resize=565%2C600&ssl=1)
Το διοικητικό συμβούλιο, οι προπονητές και οι παίκτες όλων των τμημάτων του Π.Α.Ο.Κ Κουλούρας εύχονται ταχεία ανάρρωση στον ποδοσφαιριστή της ανδρικής ομάδας Βούλγαρη Κωνσταντίνο
ο οποίος υποβλήθηκε σε εγχείριση αποκατάστασης ρήξης πρόσθιου χιαστού συνδέσμου.
Όπως αναφέρει στο διαδικτυακό του προφίλ ο ποδοσφαιριστής όλα πήγαν (ευτυχώς) καλά!.
Ο ποδοσφαιριστής τραυματίστηκε στο τελευταίο παιχνίδι που έγινε μεταξύ Π.Α.Ο.Κ Κουλούρας – Βαρβάρες μετά από σκληρό μαρκάρισμα αμυντικού της αντίπαλης ομάδας.