![aep_akadimia](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2013/07/aep_akadimia.jpg?resize=696%2C338&ssl=1)
Από την Α.Ε.Π-ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ ανακοινωνεται ότι από Δευτέρα 29/07/2013 και ώρα 19.00 μ.μ στο αθλητικό κέντρο Ραχιάς θα γίνει η πρώτη συγκέντρωση των 2 ερασιτεχνικών τμημάτων για την γνωριμία των παικτών με τους προπονητές των τμημάτων και την έναρξη της προετοιμασίας τους για την αγωνιστική περίοδο 2013/14.
Τις προσεχείς ήμερες θα υπάρξουν ανακοινώσεις για τους προπονητές και των υπόλοιπων τμημάτων καθώς και οι ημερομηνίες έναρξης των προπονήσεων.