![sixronismeni-epideixi2013](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2013/06/sixronismeni-epideixi2013.jpg?resize=341%2C500&ssl=1)
Τι είναι συγχρονισμένη κολύμβηση;
Αθλήτριες με χάρη και ομορφιά, εντυπωσιακές φιγούρες στο νερό, πειθαρχία και ομαδικό πνεύμα, συνδυάζονται αρμονικά με αποτέλεσμα το συναρπαστικό θέαμα που μόνο η συγχρονισμένη κολύμβηση μπορεί να προσφέρει.
Οι χορεύτριες της πισίνας λοιπόν, σας περιμένουν στην καλοκαιρινή τους επίδειξη, το Σάββατο 29 Ιουνίου 2013 στις 7:30 μ.μ. στο Ναυταθλητικό κέντρο “Ναυτίλος” (περιοχή Δοβρά)
Είσοδος ελεύθερη για τα παιδιά.