![xaroula](https://i0.wp.com/www.kathemera.gr/wp-content/uploads/2013/02/xaroula.jpg?resize=300%2C225&ssl=1)
“Να προσέχουν όσοι γράφουν σχόλια για την γέφυρα Κούσιου… Όσο δεν εκτελείται το έργο, τα χρήματα παραμένουν στην τράπεζα και αυξάνονται από τους τόκους…”.
Αυτή ήταν η απάντηση, όσο απίστευτο και αν ακούγεται, της Δημάρχου Βέροιας Χαρούλας Ουσουλτζόγλου προς όσους (μεταξύ αυτών είμαστε και εμείς) εκφράζουν την άποψη πως η καθυστέρηση στην αποπεράτωση του έργου θα έχει επίπτωση στην αγοραστική αξία των χρημάτων…
Για “παγκόσμια πρωτοτυπία” έκανε λόγο ο σύμβουλος της μειοψηφίας Αργύρης Γκαμπέσης, σχολιάζοντας καυστικά την συγκεκριμένη δήλωση…
Ουδέν σχόλιο παραπάνω δεν χρειάζεται!
Νίκος Βουδούρης