![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-H1NWw7IpA-s/TujgEuWft3I/AAAAAAAAELs/FMiw7SkXAr0/s200/mathites+4ds+verias+anakiklwsi.jpg?resize=200%2C150)
Σκοπός της επίσκεψης ήταν η συμμετοχή τους στο Μεγάλο Διαγωνισμό ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ του Δήμου Βέροιας. Τα παιδιά ανακύκλωσαν μεταλλικές, πλαστικές και γυάλινες συσκευασίες και τους ανταποδόθηκαν κουπόνια, τα οποία θα χρησιμοποιήσουν για να κερδίσουν ένα από τα τρία μεγάλα δώρα-έπαθλα.
Inveria.gr – Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια, Ημαθία: Νέα, ειδήσεις, σχόλια, σατιρισμός, ανάδειξη θεμάτων που απασχολούν την κοινωνία της Βέροιας και της Ημαθίας γενικότερα