Αγαπητό In Veria news,
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-3JSAoCTtutQ/TegSryuGtWI/AAAAAAAACOY/QQapq791SBU/s200/chicken3.jpg?resize=170%2C159)
Παρένθεση το παραπάνω και συνεχίζω: Αυτοί οι 2-3 περίεργοι, γνωστοί και ως “χώνομαι παντού και τα κάνω όλα ρόιδο”, που δήθεν έχουν αναλάβει ηγετικό ρόλο στο κίνημα των αγανακτισμένων της Βέροιας, τί βιολί βαράν;
Με εκτίμηση,
Υ.Γ.: Και μην μου απαντήσει κανείς “το βιολί τους”, γιατί δεν μπορώ να διανοηθώ ότι πάλι παίζουν το… κομμάτι τους και οι υπόλοιποι τους αφήνουν έτσι.
Inveria.gr – Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια, Ημαθία: Νέα, ειδήσεις, σχόλια, σατιρισμός, ανάδειξη θεμάτων που απασχολούν την κοινωνία της Βέροιας και της Ημαθίας γενικότερα