H Δημοτική Βιβλιοθήκη «Θ. Ζωγιοπούλου» της ΚΕΠΑ σας προσκαλεί στην παρουσίαση του βιβλίου του πρώην Αντιπροέδρου της Βουλής Γ. Σούρλα «ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ» που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 4 Ιουνίου και ώρα 8 μ.μ. στην Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών.
Για το βιβλίο θα μιλήσουν η Δήμαρχος Βέροιας Χαρούλα Ουσουτζόγλου-Γεωργιάδη, ο βουλευτής του ΠΑΣΟΚ Τάσος Σιδηρόπουλος, ο βουλευτής της Ν.Δ. Μιχάλης Χαλκίδης.
Την εκδήλωση συντονίζει η Βούλα Κοτσάλου-Πάπαρη υπεύθυνη της Δημοτικής βιβλιοθήκης. Θ’ ακολουθήσει συζήτηση με τους ακροατές. Είσοδος ελεύθερη.
Πληρ.: Δημοτική Βιβλιοθήκη «Θ. Ζωγιοπούλου» Ζωγιοπούλου 5 τηλ. 23310-24879.
Inveria.gr – Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια, Ημαθία: Νέα, ειδήσεις, σχόλια, σατιρισμός, ανάδειξη θεμάτων που απασχολούν την κοινωνία της Βέροιας και της Ημαθίας γενικότερα