Η Ομοσπονδία Ενώσεων Συλλόγων Γονέων & Κηδεμόνων Π.Ε. Ημαθίας γνωστοποίησε με ανακοίνωσή της το νέο διοικητικό της συμβούλιο, που προέκυψε μετά τις εκλογές της της 18ης Μαΐου 2011.
Πρόεδρος εκλέχτηκε ο Αντώνης Τολιόπουλος, αντιπρόεδρος ο Παναγιώτης Χατζησάββας, γενικός γραμματέας ο Νίκος Γαλανός, ειδικός γραμματέας ο Ανδρέας Κοτρίδης, ταμίας η Ελένη Δαβόρα Μυτηλέκα, και μέλη οι Αναστάσιος Ευθυμιάς Εμμανουήλ Γαλίτης.
Inveria.gr – Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια, Ημαθία: Νέα, ειδήσεις, σχόλια, σατιρισμός, ανάδειξη θεμάτων που απασχολούν την κοινωνία της Βέροιας και της Ημαθίας γενικότερα