Τα γραφεία της Κοινωνικής Αλληλεγγύης και το Δημοτικό Ιατρείο του Δήμου Βέροιας διέρρηξαν άγνωστοι το Σαββατοκύριακο, όπως ανακοίνωσε η Δήμαρχος Βέροιας Χαρούλα Ουσουλτζόγλου, στη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου της Δευτέρας 4 Απριλίου.
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-aeVPsRTZYXk/TZpJzLnDrjI/AAAAAAAABz4/wDa4XLV4a8Y/s200/dimotiko_iatreio_verias.jpg?resize=200%2C137)
“Κάποιοι δεν έχουν ούτε ιερό, ούτε όσιο” είπε η Δήμαρχος και προσυπογράφουμε…
Inveria.gr – Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια, Ημαθία: Νέα, ειδήσεις, σχόλια, σατιρισμός, ανάδειξη θεμάτων που απασχολούν την κοινωνία της Βέροιας και της Ημαθίας γενικότερα