![]() |
Από το χθεσινοβραδινό δυστύχημα |
Από την Κουμαριά καταγόταν ο άτυχος 37χρονος που έχασε χθες βράδυ τη ζωή του, όταν το αυτοκίνητό του συγκρούστηκε σε δέντρο, στο 3,5 χλμ της ΠΕΟ Βέροιας – Κοζάνης, με κατεύθυνση προς Καστανιά.
Η κηδεία του 37χρονου Ν.Ζ. έγινε σήμερα στις 4 το απόγευμα, στην ιδιαίτερη πατρίδα του, την Κουμαριά, όπου και επέστρεφε χθες.
Inveria.gr – Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια, Ημαθία: Νέα, ειδήσεις, σχόλια, σατιρισμός, ανάδειξη θεμάτων που απασχολούν την κοινωνία της Βέροιας και της Ημαθίας γενικότερα