![](https://i0.wp.com/4.bp.blogspot.com/_gi34DXBhOVg/TVCj3VBXXtI/AAAAAAAABU4/WNV8cRDVx0g/s320/ypopsifioi+simparastates.jpg?resize=267%2C320)
Αναρωτιέμαι, πόσοι από αυτούς τους 16 που έθεσαν υποψηφιότητα για τη θέση του “Συμπαραστάτη του Δημότη” θα έθεταν υποψηφιότητα αν η θέση είχε τις ίδιες υποχρεώσεις, αλλά ήταν χωρίς μισθό…
Τι λες;
Με εκτίμηση,
Σχέτλιος
Υ.Γ.: Τελικά αυτή η πόλη από “εγνωσμένους” καλά πάει, από “αυτογνωσία” πάσχει…
Inveria.gr – Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια, Ημαθία: Νέα, ειδήσεις, σχόλια, σατιρισμός, ανάδειξη θεμάτων που απασχολούν την κοινωνία της Βέροιας και της Ημαθίας γενικότερα