![](https://i0.wp.com/4.bp.blogspot.com/-0LumUSe_HzU/TQSxlmkV04I/AAAAAAAAAtI/eXaf2V81iF0/s320/diodia_passfree.png?resize=320%2C240)
Θα ήθελα να ρωτήσω και όποιος ξέρει ας μου απαντήσει:
Τελικά, πιο “παράνομος” είναι αυτός που επιβάλλει παράνομα και υπερβολικά χαράτσια ή αυτός που αρνείται να τα πληρώσει;
Με εκτίμηση,
Σχέτλιος
Υ.Γ.: Για τα διόδια αναφέρομαι προφανώς και εκτιμούσα να μου απαντήσουν ΠΑΣΟΚοι και ΔΗΣΥτες που έχουν αναλάβει ρόλο υπερασπιστών των μεγαλοσυμφερόντων.
Inveria.gr – Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια, Ημαθία: Νέα, ειδήσεις, σχόλια, σατιρισμός, ανάδειξη θεμάτων που απασχολούν την κοινωνία της Βέροιας και της Ημαθίας γενικότερα