Ξεκίνησε μια νέα δημοσκόπηση του Veria News, αυτή τη φορά για τον “Συμπαραστάτη του Δημότη και της Επιχείρησης” του Δήμου Βέροιας… Η άτυπη ψηφοφορία (στην πλευρική στήλη, κάτω από το λογότυπο του Veria News) ξεκίνησε την Τετάρτη 23 Φεβρουαρίου, στις 2.15 π.μ. και θα διαρκέσει μέχρι και τις 23 Μαρτίου (καθώς δεν προβλέπεται να βγει μέχρι τότε).
Inveria.gr – Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια, Ημαθία: Νέα, ειδήσεις, σχόλια, σατιρισμός, ανάδειξη θεμάτων που απασχολούν την κοινωνία της Βέροιας και της Ημαθίας γενικότερα