![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/_gi34DXBhOVg/TSBo8uunltI/AAAAAAAAA-A/PVRUGGqqYMQ/s320/proedreio+DS+VERIAS.jpg?resize=320%2C108)
Και οι τρεις ψηφίστηκαν από 37 από τους 40 Δημοτικούς Συμβούλους, ενώ οι Ιωάννα Σοφρόνωφ, Γιώργος Ορφανίδης και Χρύσα Σαββαΐδου ψήφισαν λευκό.
Να σημειωθεί ότι ο Νίκος Μαυροκεφαλίδης ανήκει στον συνδυασμό της Χαρούλας Ουσουλτζόγλου, ενώ οι Βασίλης Γιαννουλάκης και Δήμητρα Γκέκα στον συνδυασμό του Λάζαρου Τσαβδαρίδη.
Inveria.gr – Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια, Ημαθία: Νέα, ειδήσεις, σχόλια, σατιρισμός, ανάδειξη θεμάτων που απασχολούν την κοινωνία της Βέροιας και της Ημαθίας γενικότερα